Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 108,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Flatazor PRESTIGE adult SENSIBLE lamb / rice = jehněčí s rýží – Kompletní krmivo pro citlivé a choulostivé psy

Přírodní antioxidanty : Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou chránit organismus na buněčné bázi.Hypoalergenní: hypoalergenní receptura bez pšenice a soji, vytvořená ze surovin jako jsou vejce, jehněčí a rýže, může snižovat riziko alergií. Ochrana kloubů. Artyčok jako přírodní ochrana jater, může zabraňovat ukládání tuku v játrech. Napomáhá lepší funkci trávícího systému
Složení: loupaný oves, kuřecí, kachní a krůtí dehydrované maso, rýže, tapioka, kachní tuk, jablečná vláknina, sušená vejce, lněné semínko, kukuřičný gluten, hydrolyzované živočišné bílkoviny, rybí autolyzáty (organolyzáty 0,1procent), mořská sůl, semena fenyklu, pivovarské kvasnice, uhličitan vápenatý, frukto-oligosacharidy, jíl, artyčok, rozmarýn, rooibos, boldovník vonný, kurkuma, dřevěné uhlí.
Jakostní znaky: hrubý protein 26procent, surové oleje a tuky 17procent, hrubá vláknina 2,5procent, anorganické látky 5,5procent, vápník 1,1procent, fosfor 0,8procentDoplňkové látky: Vitamin A 14 000 IU, Vitamin D3 1 000 IU, Vitamin E 150 IU, měď (E4) 16 mg, zinek (E6) 253 mg, mangan (E5) 33 mg, jod (E2) 1,1 mg, selen (E8) 0,22 mg. Konzervační látky.
Informace: toto krmivo obsahuje vitaminové doplňky: kyselina pantothenová, kyselina listová, cholin chlorid, biotin, niacin, vitaminy B1, B2, B6, B12 a K. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného mezi registračním číslem a číslem výrobní šarže na zadní straně obalu. Instrukce: Podávejte krmivo PRESTIGE SENSIBLE jehněčí s rýží při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.Skladování: pro uchování kvality krmiva PRESTIGE SENSIBLE jehněčí s rýží, uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.