Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 658,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Flatazor CROCKTAIL ADULT MULTI DRŮBEŽÍ A ZELENINA –  Kompletní krmivo pro kočky 

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému. 

Složení: Kukuřice. Sušené živočišné bílkoviny (20% min.) (drůbež min 18%, vepřové). Pšenice. Kukuřičný lepek. Živočišný tuk. Hrášek (4% min.). Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Kachní tuk. vojtěškový proteinový koncentrát. Lněné semeno. Bobová vláknina. Dužina řepy. Jablečná vláknina. Rybí autolyzáty (0,5%). Pivovarské kvasnice. Mořská sůl. Sušená mrkev. Výtažky z rostlin. Sladová pšenice. Frukto-oligosacharidy. Juka. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: Hrubý protein 30%. Hrubé tuky a oleje 12%. Hrubá vláknina 2,5%. Anorganická hmota 6,5%. Vápník 1,2%. Fosfor 0,85%. Sodík 0,35%. Draslík 0,38%. Hořčík 0,1%. Kyselina linolová 25,2 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 4,8 g / kg. EPA + DHA 0,06 g / kg. Lysin 13,8 g / kg. Metionin 5,4 g / kg. Taurin 1320 mg / kg. Měď 16 mg / kg. Zinek 112 mg / kg (z toho chelát zinku 24 mg / kg). Mangan 71 mg / kg. Jod 1,4 mg / kg. Selén 0,5 mg / kg (z toho organický selén 0,06 mg / kg). Vitamin A 13200 UI. Vitamin D3 1200 IU. Vitamin E 120 UI. Vitamin B1 72 mg / kg. Vitamin B2 3,4 mg / kg. Kyselina pantothenová 10,5 mg / kg. Vitamin B6 4 mg / kg. Vitamin B12 0,018 mg / kg. Vitamin PP 39 mg / kg. Biotin 1,2 mg / kg. Kyselina listová 2,3 mg / kg. Cholinchlorid 3450 mg / kg. Metabolizovatelná energie 3794 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Instrukce: Podávejte krmivo Flatazor CROCKTAIL adult multi při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte své kočce dostatečný přísun vody.