Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 716,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Flatazor CROCKTAIL ADULT STERILIZED RYBA –  Kompletní krmivo pro kastrované kočky

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

 

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému. 

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (25% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Kukuřice. Pšenice. Bobová vláknina. Hrášek. Bramborový škrob. Sušené ryby (min 4%). Kachní tuk. Kukuřičný lepek. Jablečná vláknina. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Lněné semeno. Vejce. Dužina řepy. Uhličitan vápenatý. Rybí autolyzáty (0,5%). Výtažky z rostlin. Chlorid draselný. Pivovarské kvasnice. Frukto-oligosacharidy. Mořská sůl. Sladová pšenice. Juka. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: Hrubý protein 34%. Hrubé tuky a oleje 10%. Hrubá vláknina 4,5%. Anorganická hmota 7%. Vápník 1,1%. Fosfor 0,8%. Sodík 0,46%. Draslík 0,71%. Hořčík 0,1%. Kyselina linolová 19 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 7 g / kg. EPA + DHA 0,07 g / kg. Lysin 18,2 g / kg. Metionin 7 g / kg. L-karnitin 50 mg / kg. Taurin 1700 mg / kg. Měď 18 mg / kg. Zinek 125 mg / kg (z toho chelát zinku 32 mg / kg). Mangan 84 mg / kg. Jod 1,7 mg / kg. Selén 0,5 mg / kg (z toho organický selén 0,08 mg / kg). Vitamín A 17600 UI. Vitamín D3 1600 UI. Vitamin E 160 UI. Vitamin B1 96 mg / kg. Vitamin B2 4,5 mg / kg. Kyselina pantothenová 14 mg / kg. Vitamin B6 5,4 mg / kg. Vitamin B12 0,024 mg / kg. Vitamin PP 52 mg / kg. Biotin 1,6 mg / kg. Kyselina listová 3 mg / kg. Cholinchlorid 3450 mg / kg. Metabolizovatelná energie 3623 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Instrukce: Podávejte krmivo Flatazor CROCKTAIL sterilized ryba při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte své kočce dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva Flatazor CROCKTAIL, uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.