Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 029,00 Kč
Náhradní produkt: 
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem

Flatazor Prestige Adult 8+ mini - Kompletní krmivo pro starší psy malých plemen

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (20% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Kukuřice. Pšenice. Kachní tuk. Hrášek. Lněné semeno. Loupaný oves. Jablečná vláknina. Bobová vláknina. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Kukuřičný lepek. Sušené ryby. Pivovarské kvasnice. Uhličitan vápenatý. Dužina řepy. Rybí autolyzáty (1%). Frukto-oligosacharidy. Řasy. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: hrubý protein 27%. Hrubé tuky a oleje 12%. Hrubá vláknina 4,5%. Anorganická hmota 5,5%. Vápník 1,1%. Fosfor 0,6%. Sodík 0,26%. Draslík 0,53%. Hořčík 0,12%. Kyselina linolová 21,1 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 12 g / kg. EPA + DHA 0,46 g / kg. Lysin 16,3 g / kg. Methionin 4 g / kg. Taurin 470 mg / kg. Měď 21 mg / kg. Zinek 200 mg / kg (z toho chelát zinku 80 mg / kg). Mangan 81 mg / kg. Jod 3,1 mg / kg. Selen 0,7 mg / kg (z toho organický selén 0,2 mg / kg). Vitamin A 15300 UI / kg. Vitamin D3 990 UI / kg. Vitamin E 200 IU / kg. Vitamin C 180 mg / kg. Vitamin B1 90 mg / kg. Vitamin B2 12 mg / kg. Kyselina pantothenová 47 mg / kg. Vitamin B6 10,8 mg / kg. Vitamin B12 0,25 mg / kg. Vitamin PP 35 mg / kg. Biotin 2,7 mg / kg. Kyselina listová 2,5 mg / kg. Cholinchlorid 1950 mg / kg. Metabolizovatelná energie 3840 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Instrukce: Podávejte krmivo Flatazor Prestige Adult 8+ mini při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva Flatazor PRESTIGE uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.