Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 699,00 Kč
Náhradní produkt: 
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem

Flatazor Prestige Adult jehněčí s rýží

Náhrada starší varianty Flatazor Prestige Sensible Lamb and Rice

 

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Prestige a Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu. Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Prestige a Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (22% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové, jehněčí 10%). Kukuřice. Loupaný oves. Rýže (4% min.). Hrášek. Kachní tuk. Lněné semeno. Kukuřičný lepek. Živočišný tuk. Jablečná vláknina. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Řepkový olej. Dužina řepy. Vejce. Bobová vláknina. Pivovarské kvasnice. Rybí autolyzáty (0,6%). Artičok. Frukto-oligosacharidy. Mořská sůl. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: hrubý protein 26%. Hrubé tuky a oleje 17%. hrubá vláknina 3%. Anorganická hmota 6%. Vápník 1,1%. Fosfor 0,8%. Sodík 0,25%. Draslík 0,56%. Hořčík 0,12%. Kyselina linolová 26,1 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 12,1 g / kg. EPA + DHA 0,18 g / kg. Lysin 13,7 g / kg. Metionin 3,8 g / kg. Měď 20 mg / kg. Zinek 186 mg / kg (z toho chelát zinku 72 mg / kg). Manganu 72 mg / kg. Jod 2,5 mg / kg. Selen 0,6 mg / kg (z toho organický selén 0,18 mg / kg). Vitamin A 14000 UI / kg. Vitamín D3 1000 UI / kg. Vitamin E 160 IU / kg. Vitamin C - mg / kg. Vitamin B1 47 mg / kg. Vitamin B2 11 mg / kg. Kyselina pantothenová 35 mg / kg. Vitamin B6 12,7 mg / kg. Vitamin B12 0,26 mg / kg. Vitamin PP 29 mg / kg. Biotin 0,9 mg / kg. Kyselina listová 3,2 mg / kg. Cholinchlorid 1800 mg / kg. Metabolizovatelná energie 4130 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Instrukce: Podávejte krmivo PRESTIGE ADULT při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva PRESTIGE uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.