Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 192,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem (expedice do 24 hodin)

FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI je vyrobeno z vybraných přísad zvolených pro jejich vysokou stravitelnost a přitažlivou chuť. FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI je bohaté na snadno stravitelné a vysoce výživné kuřecí, kachní a krůtí maso. FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI má ideální poměr bílkovin ke kaloriím pro zdravý a pravidelný přírůstek bez rizika přílišného nabývání váhy. FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI obsahuje frukto-oligosacharidy, bio-regulační cukry mající vliv na střevní flóru.

FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI obsahuje organolysáty (extrakty ze studených mořských ryb, vyváženou koncentrací aminokyselin, Omega-3 a Omega-6 nezbytných mastných kyselin, stopových prvků a vitaminů E a B) pro zlepšení trávení, lesklejší srst a vylepšený svalový tonus. 

FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI také obsahuje chondroitin, glukosamin a hydrolyzovaný kolagen, důležité součásti kostí a chrupavek štěněte.

FLATAZOR PRESTIGE ADULT MAXI granule jsou přijatelné velikosti a hustoty pro velké psy, snadno polykatelné, snižující riziko kroucení žaludku a povzbuzující pomalejší přísun potravy.

Složení :  
Sušené kuřecí, kachní a krůtí maso. Kukuřice. Pšenice. Jablečná vláknina. Kachní tuk. Sója. Živočišný tuk. Lněné semínko. Drůbeží hydrolyzát. Sušené ryby ze Severního moře. Kukuřičný lepek. Řepné slupky. Sušené maso. Organolysáty (0.6%). Vaječný prášek. Mořská sůl. Pivovarnické kvasnice. Frukto-oligosacharidy. Chondroitin. Glukosamin. Hydrolyzovaný kolagen. Vitamíny a stopové prvky. Konzervanty a anti-oxidanty: aditiva EEC. 

Přecházejte postupně na stravu tak jak je, případně nasáklou ve vodě, s doporučeným množstvím podle tabulky uvedené níže. Poskytněte dostatečné množství pitné vody.     Hmotnost psa   20kg  30kg   40kg   50kg   60kg   70kg    Denní množství   280g  380g  480g   550g  630g   680g 

Baleno v 15kg pytlích.