Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 449,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Flatazor PRESTIGE Adult – Kompletní krmivo pro dospělé psy

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

 

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (23% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Kukuřice. Pšenice. Hrášek. Lněné semeno. Živočišný tuk. Kachní tuk. Rýže. Jablečná vláknina. Dužina řepy. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Pivovarské kvasnice. Rybí autolyzáty (0,4%). Mořská sůl. Frukto-oligosacharidy. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: hrubý protein 24%. Hrubé tuky a oleje 13%. Hrubá vlánknina 3%. Anorganická hmota 6%. Vápník 1,3%. Fosfor 0,9%. Sodík 0,25%. Draslík 0,5%. Hořčík 0,12%. Kyselina linolová 21,5 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 9,8 g / kg. EPA + DHA 0,15 g / kg. Lysin 13,4 g / kg. Metionin 3,9 g / kg. Měď 18 mg / kg. Zinek 176 mg / kg (z toho chelát zinku 64 mg / kg). Mangan 73 mg / kg. Jod 2,5 mg / kg. Selén 0,5 mg / kg (z toho organický selén 0,16 mg / kg). Vitamin A 12600 UI / kg. Vitamin D3 900 UI / kg. Vitamin E 145 UI / kg. Vitamin C - mg / kg. Vitamin B1 42 mg / kg. Vitamin B2 10 mg / kg. Kyselina pantothenová 31 mg / kg. Vitamin B6 11 mg / kg. Vitamin B12 0,23 mg / kg. Vitamin PP 26 mg / kg. Biotin 0,8 mg / kg. Kyselina listová 2,8 mg / kg. Cholinchlorid 1800 mg / kg. Metabolizovatelná energie 3930 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Informace: Spotřebujte nejlépe do data uvedeného mezi registračním číslem a číslem výrobní šarže na zadní straně obalu. 

Instrukce: Podávejte krmivo Flatazor PRESTIGE Adult při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva Flatazor PRESTIGE Adult uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.