Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 399,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Flatazor PRESTIGE ENERGY SPORT – Kompletní krmivo pro aktivní psy

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Prestige a Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

 

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (35% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Bramborový škrob. Loupaný oves. Kukuřice. Živočišný tuk. Lněné semeno. Hrášek. Kachní tuk. Jablečná vláknina. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Kokosový olej. Řepkový olej. Rybí autolyzáty (0,75%). Pivovarské kvasnice. Mořská sůl. Frukto-oligosacharidy. Hydrolyzovaná chrupavka. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: hrubý protein 34%. Hrubé tuky a oleje 22%. Hrubá vláknina 2,5%. Anorganická hmota 6%. Vápník 1,1%. Fosfor 0,8%. Sodík 0,35%. Draslík 0,56%. Hořčík 0,1%. Kyselina linolová 33,4 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 14,2 g / kg. EPA + DHA 0,27 g / kg. Lysin 16,8 g / kg. Metionin 5 g / kg. L-karnitin 50 mg / kg. Taurin 420 mg / kg. Měď 18 mg / kg. Zinek 180 mg / kg (z toho chelát zinku 72 mg / kg). Mangan 73 mg / kg. Jod 2,6 mg / kg. Selén 0,5 mg / kg (z toho organický selén 0,18 mg / kg). Vitamin A 13600 UI / kg. Vitamin D3 880 UI / kg. Vitamin E 250 IU / kg. Vitamin C 160 mg / kg. Vitamin B1 80 mg / kg. Vitamin B2 10 mg / kg. Kyselina pantothenová 42 mg / kg. Vitamin B6 9,6 mg / kg. Vitamin B12 0,22 mg / kg. Vitamin PP 31 mg / kg. Biotin 2,4 mg / kg. Kyselina listová 2,2 mg / kg. Cholinchlorid 1800 mg / kg. Metabolizovatelná energie 4400 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Instrukce: Podávejte krmivo Flatazor PRESTIGE ENERGY SPORT při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.