Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 559,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem

PRESTIGE LIGHT and/or STERILIZED – Kompletní krmivo pro sterilizované psy a psy se sklony k nadváze

Přírodní antioxidanty : Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi.Nízkokalorické: vysoký obsah vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií. Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.
Složení: dehydrované maso, kukuřice, vláknina z bobu obecného, pšenice, jablečná vláknina, kachní tuk, hydrolizované živočišné bílkoviny, kukuřičný gluten, lněné semínko, řepné řízky, pivovarské kvasnice, rybí autolyzáty (organolyzáty 0,6procent), mořská sůl, frukto-oligosacharidy.
Jakostní znaky: hrubý protein 27procent, surové oleje a tuky 9procent, hrubá vláknina 7procent, anorganické látky 5procent, vápník 1,1procent, fosfor 0,8procentDoplňkové látky: Vitamin A 14 000 IU, Vitamin D3 1 000 IU, Vitamin E 150 IU, měď (E4) 16 mg, zinek (E6) 180 mg, mangan (E5) 35 mg, jod (E2) 1 mg, selen (E8) 0,3 mg. Konzervační látky.
Informace: toto krmivo obsahuje vitaminové doplňky: kyselina pantothenová, kyselina listová, cholin chlorid, biotin, niacin, vitaminy B1, B2, B6, B12 a K. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného mezi registračním číslem a číslem výrobní šarže na zadní straně obalu. Instrukce: Podávejte krmivo PRESTIGE LIGHT/STERILIZED při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.Skladování: pro uchování kvality krmiva PRESTIGE LIGHT/STERILIZED uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.