Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 449,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem

Flatazor PRESTIGE PUPPY – Kompletní krmivo pro štěňata

PROBIOTIC ACTIVE BENEFIT

Správná rovnováha střevní mikroflóry je klíčovým faktorem při trávení psů a koček. Probiotika jsou prospěšné a nestálé živé mikroorganismy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Prestige a Crocktail, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu. Takže při každém jídle dostanou psi a kočky množství Enterococcus faecium potřebné pro jejich zažívací zdraví.

COLD VITAMINS PROCESS

Vitamíny (a taurin pro kočky) jsou základní živiny, které hrají klíčovou roli ve funkci těla psů a koček (podpora kostí a kloubů, zrak, ochrana buněk, zdraví kůže a další). Jsou citlivé na extrémní podmínky a vystavení vysokým teplotám může oslabit a snížit jejich výživovou sílu.

Díky jedinečnému a inovativnímu procesu míchání za studena jsou vitamíny chráněny před faktory, které mohou zasahovat do konzervace. Jejich výživné vlastnosti jsou zachovány, obohacují krmivo Flatazor Prestige a Flatazor Crocktail optimální účinností v průběhu času.

MARINE ACTIVE BENEFIT

Tyto biologicky aktivní mořské přísady, bohaté na esenciální mastné kyseliny Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy, které se nacházejí výhradně v krmivu Pro-Nutrition, hrají zásadní roli v rovnováze a dobrém stavu vašeho domácího mazlíčka.

 

Přírodní antioxidanty: Jablečná vláknina je bohatá na polyfenoly, přírodní antioxidanty, které mohou přispívat k ochraně organismu na buněčné bázi. Nízkokalorické: vysoký obsah  vlákniny zvyšuje objem přijímané potravy a tím se snižuje obsah přijímaných kalorií.  Trávící systém pod kontrolou: příjem frukto-oligosacharidů a správně vyvážené množství rozpustné a nerozpustné vlákniny napomáhá regulovat činnost trávícího systému.

Složení: Sušené živočišné bílkoviny (25% min.) (kuře, kachna, krůta, vepřové). Bramborový škrob. Loupaný oves. Živočišný tuk. Rýže. Kachní tuk. Sušené ryby. Jablečná vláknina. Kukuřičný lepek. Hrášek. Lněné semeno. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Dužina řepy. Kokosový olej. Vejce. Pivovarské kvasnice. Rybí autolyzáty (0,6%). Rybí olej. Vláknina psyllia. Uhličitan vápenatý. Výtažky z kvasnic (Beta-glukany, Mannan-oligosacharidy). 
Frukto-oligosacharidy. Rostlinné uhlí. Výtažky z rozmarýnu.

Jakostní znaky: hrubý protein 30%. Hrubé tuky a oleje 20%. hrubá vláknina 2%. Anorganická hmota 6%. Vápník 1,3%. Fosfor 0,8%. Sodík 0,28%. Draslík 0,71%. Hořčík 0,09%. Kyselina linolová 23,9 g / kg. Kyselina alfa-linolenová 8,1 g / kg. EPA + DHA 2,2 g / kg. Lysin 18,9 g / kg. Methionin 4,9 g / kg. Taurin 500 mg / kg. Měď 21 mg / kg. Zinek 200 mg / kg (z toho chelát zinku 80 mg / kg). Mangan 81 mg / kg. Jod 2,9 mg / kg. Selen 0,9 mg / kg (z toho organický selén 0,2 mg / kg). Vitamin A 17000 UI / kg. Vitamin D3 1100 UI / kg. Vitamin E 220 IU / kg. Vitamin C 200 mg / kg. Vitamin B1 100 mg / kg. Vitamin B2 13 mg / kg. Kyselina pantothenová 52 mg / kg. Vitamin B6 12 mg / kg. Vitamin B12 0,28 mg / kg. Vitamin PP 39 mg / kg. Biotin 3 mg / kg. Kyselina listová 2,7 mg / kg. Cholinchlorid 2025 mg / kg. Metabolizovatelná energie 4320 kcal / kg. Enterococcus faecium 1x109 UFC / kg.

Instrukce: Podávejte krmivo Flatazor PRESTIGE PUPPY při přechodu z jiného krmiva postupně, přímo z pytle nebo zvlhčené. Řiďte se tabulkou krmných dávek uvedenou na obalu. Zajistěte svému psovi dostatečný přísun vody.

Skladování: pro uchování kvality krmiva Flatazor PRESTIGE PUPPY uchovávejte krmivo na temném místě, v chladu a suchu.