Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 975,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé psy všech plemen. Pytel obsahuje 11 kg granulí. Krmivo řady PURE LIFE je bezlepkové a celých 85 % bílkovin je živočišného původu.

Granule značky PURE LIFE jsou vhodné i pro psy s citlivým zažíváním. Neobsahují žádný lepek, a díky vysokému obsahu masa jsou také extrémně chutné.

Dále obsahují spoustu přírodních živin, které jsou nezbytné pro správnou rovnováhu v těle zvířete. Mezi tyto živiny patří ovoce a zelenina, aloe vera, lněné semínko, jablečná vláknina a aktivní mořské přísady.

Rozmanité druhy ovoce a zeleniny: Dodávají zvířeti přirozené živiny, antioxidanty a vlákninu, díky kterým pozitivně působí na imunitní systém a zažívání zvířete.
Aloe vera: Pozitivní účinky na zažívací trakt zvířete.
Omega 3 a 6 esenciální mastné kyseliny, biopeptidy, aminokyseliny: Lněné semínko a aktivní mořské přísady, díky nimž bude srst a kůže zvířete hedvábná, lesklá a zdravá.
Žádné geneticky modifikované přísady, žádná barviva: Granule neobsahují žádné z těchto složek.
Složení: Sušené jehněčí bílkoviny (min. 15 %) Tapioka. Sladké brambory. Sušené ryby (min. 4 %). Hrášek. Hydrolyzáty bílkovin divokých bílých ryb (min. 4 %) (z toho Treska, Mník). Vejce Jablečná vláknina. Kachní tuk. Vepřový tuk. Lněné semínko. Hydrolyzáty živočišných bílkovin. Bobová vláknina. Artyčok. Pivovarské kvasnice. Rybí autolyzáty (0,6 %). Rybí olej. Řepkový olej. Sušená mrkev. Meloun. Rybíz. Frukto-oligosacharidy. Pastinák. Jeruzalémské artyčoky. Rajče. Acerola. Řasy. Aloe vera. Výtažky z rozmarýnu.

Analytické složky na kg:

Hrubé bílkoviny 28 %. Surové tuky 18 %. Hrubá vláknina 3,5 %. Minerály 7,5 %. Vápník 1,6 %. Fosfor 1 %.

Řadu granulí Flatazor PURE LIFE vyrábí francouzská firma SOPRAL, která se již více než 50 let opírá o své zkušenosti a vyvíjí díky nim kvalitní granulovaná krmiva pro všechna plemena psů a koček. Veškeré nabízené krmivo je přírodního rázu, všechny suroviny vybrané pro jeho přípravu jsou pečlivě vybírány a proces jejich zpracování podléhá přísným kontrolám.

Doporučené dávkování:

Během přechodu z jiného krmiva podávejte granule postupně smíchané s předchozím krmivem, případně navlhčené, podle tabulky dávkování natištěné na obalu. Denní dávku upravujte v závislosti na rase, hmotnosti a aktivitě zvířete.

Je důležité mazlíčkům zabezpečit dostatečný přísun čerstvé pitné vody.

Granule uchovávejte v chladu a suchu.