Prázdný

Celkem: 0,00 Kč
1 115,00 Kč
Doprava zdarma: 
ano
Sekce eshopu: 
Dostupnost: 
Skladem u dodavatele (expedice do 3 pracovních dnů)

Kompletní superprémiové krmivo pro dospělé psy středních plemen. Pytel obsahuje 12 kg granulí. Krmivo řady NAXOS je bezlepkové a obsahuje vždy pouze jeden druh bílkovin živočišného původu.

Granule značky NAXOS se vyznačují vysokým obsahem masa a jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním. Díky použitému vždy pouze jednomu druhu masa, pomáhají řešit potravinové intolerance a také jim předcházet.

Sicilské citrusové plody: Jsou obsažené v granulích jako přírodní antioxidant. Přispívají ke správné funkci trávicí soustavy, čistí tělo a posilují imunitní systém.
Úprava párou: Tato technologie zlepšuje stravitelnost krmiva a zachovává jeho nutriční vlastnosti.
Složení: Dehydrované kuřecí maso (34 %). Kukuřice. Čirok. Rýže (10 %). Živočišný tuk. Pšenice. Hydrolyzované živočišné bílkoviny. Sušená dužina z citrusů (pomeranč 2 %, citron 1 %). Rybí moučka. Lněné semínko. Sušená řepa. Karob. Sušená syrovátka. Sušené pivovarské kvasnice. Kaštanová dřeň (přírodní zdroj taninu). Chlorid sodný (mořská sůl). Frukto-oligosacharidy.

Analytické složky na kg:

Vlhkost 9 %. Hrubý protein 26 %. Hrubé oleje a tuky 15 %. Hrubá vláknina 2,9 %. Hrubý popel 6,7 %. Vápník 1,2 %. Fosfor 1 %. Omega 3 0,3 %. Omega 6 2,1 %. Energetická hodnota 3950 Kcal.

Řadu granulí NAXOS vyrábí rodinná firma ADRAGNA přímo na Sicílii, která má mnohaletou tradici ve výrobě krmiv pro zvířata. Vytváří vynikající výrobky s dlouhodobou trvanlivostí, jež dokážou v krmivu zachovat veškeré nutriční hodnoty. Jejich výrobky se tak vyznačují svou vysokou stravitelností a chutností.

Doporučené dávkování:

Během přechodu z jiného krmiva podávejte granule postupně smíchané s předchozím krmivem, případně navlhčené, podle tabulky dávkování natištěné na obalu. Denní dávku upravujte v závislosti na rase, hmotnosti a aktivitě zvířete.

Je důležité mazlíčkům zabezpečit dostatečný přísun čerstvé pitné vody.

Granule uchovávejte v chladu a suchu.